Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "EXPERT" Mirosław Kukurowski

Wybierz klimatyzację i zadbaj o świeże i czyste powietrze

Stosowane obecnie klimatyzatory to nowoczesny sprzęt wyróżniający się wysoką skutecznością działania.
Z nim można dynamicznie zmieniać temperaturę w pomieszczeniach, a dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii dodatkowo powietrze może być oczyszczone i zjonizowane, by oddychanie nim było jeszcze zdrowsze. W efekcie aktualnie dostępne klimatyzacje to wszechstronne urządzenia, które dzięki szerokiej palecie typów, funkcji i mocy pozwalają na indywidualny dobór do konkretnej przestrzeni i założonych celów.

Głównym zadaniem klimatyzatorów jest efektywne obniżanie temperatury podczas gorących dni. W pracy czy w domu zbyt wysoka temperatura zawsze przeszkadza w odpoczynku czy wykonaniu zleconych zadań. Oprócz chłodzenia nowoczesne klimatyzatory mają też funkcję nagrzewania pomieszczeń, dlatego mogą być wykorzystywane przez cały rok wtedy, gdy trzeba zmienić temperaturę we wnętrzu. Takie klimatyzatory sprawdzają się w wielu miejscach, nie tylko w domach czy biurach, ale także w restauracjach, kawiarniach, sklepach, obiektach noclegowych, nawet można dopasować je do niewielkiej kawalerki. Kluczem jest wybranie odpowiedniego modelu klimatyzatora, który będzie spełniał wszystkie wymagania użytkownika.

 

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest klimatyzator typu split – dzielony na dwie jednostki: zewnętrzną i wewnętrzną. Tego rodzaju modele są dostępne w ogromnej liczbie wariantów, także jako dekoracyjne, działają wydajnie, ale wymagają przygotowania instalacji. Na pewno na początek warto wziąć pod uwagę właśnie te klimatyzatory, ale gdy budowa instalacji nie wchodzi w grę, można wybrać klimatyzator przenośny – łatwy do przenoszenia z pokoju do pokoju, niedrogi i zapewniający pożądaną temperaturę. W siedzibach firm, halach produkcyjnych, biurowcach, hotelach polecane są już zaawansowane systemy klimatyzacji, które działają najbardziej wydajnie.

Klimatyzator powinien być indywidualnie dobrany przez fachowca i oczywiście profesjonalnie zamontowany. Także należy pamiętać o tym, że klimatyzacja wymaga regularnych prac konserwacyjnych i oczyszczania, w tym odgrzybiania i dezynfekowania, żeby dostarczała zawsze czyste i świeże powietrze.

Copyright © Expert Mirosław Kukurowski

Klimatyzacja Opolskie - PHU Expert
ul. Narutowicza 43,
49-340 Lewin Brzeski
Tel : +48601892551
Fax : +48775445278
Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.